ویژه

تهران تک سامیت ۲۰۲۳

0
Please log in or register to do it.

تهران تک سامیت

دریچه‌ی امید برای فعالین حوزه فشن

رویداد تهران‌ تک‌ سامیت، با اعلام قبلی از حدود ۳ ماه گذشته، در روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ۱۴۰۲ در مرکز همایش‌های رایزن، واقع در آجودانیه تهران، برگزار شد. این اولین بار بود که دیجیتال فشن‌شو در ایران برگزار می‌شد.

 


روایت داستان تولد یک برند

آنچه رخ داد

در روز اول رویداد تهران‌ تک‌ سامیت تمام برنامه‌ها در طبقه دوم برگزار شد. جایی که علاوه بر دیوار عکاسی، قسمتی برای پذیرایی و البته سالن اصلی نمایش تصاویر دیجیتال، در فضای آن در نظر گرفته شده بود.در این بخش خانه خلاقیت طاقه چیان به رونمایی از کالکشن کیوآرکد پرداخت .در ساعات باقی مانده روز اول، برندهای دیگر، با برنامه زمانی قبلی، به ارائه جدیدترین کالکشن خود پرداختند.روز دوم رویداد تهران‌ تک‌ سامیت، با سخنرانی‌ها و ورکشاپ‌های مختلفی همراه بود.در بخش سخنرانی (تک تاک) مهدی طاقه چیان موسس خانه خلاقیت طاقه چیان به روایت داستان برند خود از بدو تولد پرداخت .

سخن آخر

رویداد تهران‌ تک‌ سامیت، متفاوت‌ترین گردهمایی اهالی صنعت مد، در کنار بیزنس‌های دیگر، با چاشنی تکنولوژی بود. باید از برگزارکنندگان این گردهمایی نهایت تشکر را بکنیم، چرا که می‌دانیم آنها با چه چالش‌هایی روبه‌رو بودند، اما این موضوع مانع آن نشد تا دغدغه و رسالت خود را فراموش کنند و یا آن را کنار بگذارند. ما به چیزی جز این دغدغه‌مندی و وظیفه‌شناسی برای پیشرفت نیاز نداریم و این خود نقطه آغازیست برای اتفاقات بزرگ در شکل‌گیری بیزنس و برندهای تاثیرگذار و البته نشان دادن استعداد و فرهنگ ایرانی به تمام دنیا…

به خانه من خوش آمدید
جمعه سلام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *